גבינות ועוד בהנהלת הילה שפר, היא חברה העוסקת במכירת ציוד וחומרים להכנת גבינות. בנוסף מקיימת הילה, בעלת החברה, סדנאות להכנת גבינות לחובבים ולבעלי מקצוע מהתחום.
הרעיון ליזום את העסק הבשיל אצל הילה במהלך הסדנה הראשונה לגבנות, אותה עברה אצל אריה גלבוע. הילה זיהתה שיש קהל הולך וגדל של חובבי גבינות המתקשים להשיג את מגוון הציוד הדרוש להכנת הגבינות השונות. בנוסף זיהתה הילה פער בין הכמויות של חומרי ההכנה (מחמצות, אנזימים ועוד) אותם צורכים אותם חובבים , לבין המארזים אותם ניתן להשיג בשוק.
הילה היתה החלוצה במכירות ציוד וחומרים המותאמים לאותם יצרנים חובבים בישראל. הבקשות השונות מקהל לקוחותיה המתרחב, אתגרו את הילה למציאת ספקים בחול למגוון רב של תבניות מכל משפחות הגבינות (רכות, חצי קשות וקשות).
הממשק הארוך עם הלקוחות והייעוץ היומיומי אותו העניקה הילה במסגרת השירות ללקוחות, הובילו לבניית מערכי סדנאות בהן מועברת משנה סדורה להכנת סוגים שונים של גבינות.
הילה שפר היא מגבנת מוסמכת. בעלת ניסיון רב בן עשרות שנים בתחום ייצור הגבינות ומכירת מוצרים וחומרים להכנתם. בוגרת שני קורסי גבנות של משרד החקלאות וכן השתלמויות וסדנאות אותן עברה בהולנד, שוויץ, צרפת, ספרד ואיטליה.
אודות image